Для фізичних осіб

Вкладниками НТ „ВПФ „Соціальна перспектива” можуть бути не лише юридичні, а й фізичні особи. Якщо Ви після виходу на заслужений відпочинок хочете отримувати гідну пенсію, то Вам краще заздалегідь подбати про неї. Якщо про розмір майбутньої державної пенсії можна тільки здогадуватися, то визначення розміру недержавної пенсії в НТ „ВПФ „Соціальна перспектива” – це повністю спланований та керований Вами процес. Чим довший період накопичення та чим більша сума внесків, тим більшою буде Ваша пенсійна виплата. Розрахувати приблизну суму Ви можете у розділі Пенсійний калькулятор. Ставши вкладником НТ „ВПФ „Соціальна перспектива”, Ви також можете подбати про майбутню пенсію своїх найрідніших людей (родичів 1-го ступеня спорідненості – подружжя, батьків чи дітей).

 

Для того, щоб стати вкладником НТ „ВПФ „Соціальна перспектива”, Вам необхідно:

1. Обрати пенсійну схему, відповідно до якої будуть проводитись пенсійні внески.

2. Ознайомитись із Статутом НТ „ВПФ „Соціальна перспектива”.

3. Звернутися до адміністратора Фонду або його представника.

4. Укласти пенсійний контракт.

5. Отримати від адміністратора реквізити Вашого індивідуального пенсійного рахунку. При укладанні пенсійного контракту адміністратор також зобов’язаний надати Вам:

  • витяг з основних положень Статуту НТ „ВПФ „Соціальна перспектива”;
  • копію обраної Вами пенсійної схеми;
  • пам’ятку вкладника, в якій Ви знайдете всю необхідну інформацію для перерахування пенсійних внесків.
  • Перерахування пенсійних внесків Ви можете здійснювати будь – яким зручним для Вас способом на банківський рахунок Фонду:

  • через банківську установу;
  • поштовим переказом;
  • через бухгалтерію Вашого підприємства (за місцем роботи).

Якщо у Вас немає можливості здійснити черговий внесок, Ви можете зробити це пізніше – НТ „ВПФ „Соціальна перспектива” не застосовує жодних штрафних санкцій до своїх вкладників.

 

Окрім того, Ви можете включити суму пенсійних внесків до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками звітного податкового року та повернути собі податок з доходів фізичних осіб (розмір податкової соціальної пільги розраховується так: сума місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, множиться на коефіцієнт 1,4 та округлюється до найближчих 10 гривень; станом на 2015 рік ця сума складає 1710,00 гривень на місяць).

 

 

Контакти адміністратора ВПФ «Соціальна перспектива»

Тел.: 044 362 83 48

Тел.: 0342 527 408

 

Лілія Головко : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Більш детальну інформацію можна переглянути за посиланням: http://acpo.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=147&Itemid=10


Created by Siter.in.ua