29.04.17

До уваги учасників Відкритого пенсійного фонду «Соціальна перспектива»!

Шановні учасники Відкритого пенсійного фонду «Соціальна перспектива»!

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що окрім послуги доступу до перегляду даних Вашого пенсійного рахунку, відтепер у Вас є можливість замовити послугу SMS – інформування. Для чого необхідно зробити декілька простих кроків, перейшовши за посиланням: http://www.acpo.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=349&Itemid=388

Розширюючи спектр послуг для Вас, ми прагнемо, щоб Ви оперативно отримували інформацію про стан Ваших пенсійних рахунків.

29.04.17

Шановні учасники Відкритого пенсійного фонду Соціальна перспектива

Шановні учасники Відкритого пенсійного фонду «Соціальна перспектива»!

Звертаємо вашу увагу на те, що завершилась поштова розсилка виписок з індивідуальних пенсійних рахунків за період з 1 січня 2016 року по 31 грудня 2016 року.

За адресою http://www.westinvestgroup.com.ua/ua/regulyatorna-informatsiya-2/vidkritij-pensijnij-fond-sotsialna-perspektiva ви можете ознайомитись з результатами діяльності НТ «ВПФ «Соціальна перспектива» за 2016 рік. У випадку неотримання виписки з Вашого індивідуального пенсійного рахунку, просимо звертатися за контактною інформацією, вказаною на нашому сайті.

27.12.15

Непідприємницьке товариство «Відкритий пенсійний фонд «Соціальна перспектива», відповідно до Розпорядження НКЦПФР №207-ЦА-УП-КУА від 11.12.2014р. повністю завершило диверсифікацію активів згідно встановлених законодавством вимог

social careНепідприємницьке товариство «Відкритий пенсійний фонд «Соціальна перспектива», відповідно до Розпорядження НКЦПФР №207-ЦА-УП-КУА від 11.12.2014р. повністю завершило диверсифікацію активів згідно встановлених законодавством вимог. Станом на 22.12.2015 року загальний об`єм активів фонду становить 20 200 521,70 гривень, які розміщено в наступні інструменти: Облігації Міністерства фінансів України - 44,5% загальної вартості активів; Акції українських емітентів - 0,5% загальної вартості активів; Депозити та облігації українських банків (АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», ПАТ «Укрсоцбанк», ПАТ «Альфа-Банк», ПАТ «ПУМБ») - 55% загальної вартості активів.


Created by Siter.in.ua