Довірче управління

В умовах сучасної економіки, все більше людей, починають замислюватись про збереження своїх заощаджень від інфляції. Сподіваючись зупинити знецінення коштів, деякі люди конвертують національну валюту в іноземні, проте такий спосіб не гарантує стабільності збереження їх вартості, оскільки іноземні валюти також підвладні інфляції та курсовим коливанням.

Звичайно, з метою збереження своїх коштів від інфляції можна скористатися послугами банків, поклавши гроші на депозитний рахунок під фіксований процент. Проте для тих, хто шукає альтернативних та більш прибуткових способів заощадження та примноження свого капіталу, існує можливість вкладання в цінні папери.

Інвестування на фондовому ринку може принести реальний доход, проте для цього необхідно володіти необхідними знаннями та вміти аналізувати ситуацію на ринку та мати достатню кількість часу.

 

Саме тому «Західна інвестиційна група» пропонує своїм клієнтам довірче управління.

 

Дана послуга розроблена професійними управлінцями та аналітиками компанії, яка має на меті забезпечення більших інвестиційних можливостей для приватних та інституційних клієнтів. Управління капіталом здійснюється досвідченою командою управлінців на підставі перевірених та ефективних стратегій з використанням широкого спектру фінансових інструментів і передових методик ризик-менеджменту.

 

Основне завдання «Західної інвестиційної групи» полягає у заощадженні і примноженні матеріального добробуту своїх інвесторів.

 

 

 

Якщо, ВАМ, необхідна консультація, наші експерти з радістю дадуть відповіді на ваші запитання. Ви можете зв’язатись з нами напряму за адресою : пл. Міцкевича, буд. 6, оф. 5 м. Івано-Франківськ, 76018, тел./факс +38(0342) 52 7548; 52 7408, чи використовуючи форму зворотнього з’язку.


Created by Siter.in.ua